מדיניות פרטיות

עדכון אחרון: נובמבר2019 

מדיניות פרטיות זו (“מדיניות פרטיות“) הינה חלק בלתי נפרד מתנאי השירות שלנו  (“תנאים“) ומסדירה את שיטות איסוף המידע שאנו, חברת Randi Ltd. (“החברה” או “רנדי“) משתמשים בהם, כאשר אתה (“אתה” או “המשתמש“) נכנס ל- ומשתמש באתר שלנו: www.everclean.co.il (“האתר“) ובשירותים ובתכנים הכלולים בו (ביחד להלן, “שירותים“). מושגים מודגשים שאינם מוגדרים במדיניות זו יהא פירושם לפי ההגדרה שניתנה להם בתנאים.  

כאשר אתה בוחר לבקר את האתר ו/או להשתמש בשירותים או לספק לנו מידע בכל אופן שהוא, אתה מכיר בכך ומסכים לשימוש במידע כאמור בהתאם למדיניות פרטיות זו, ומתחייב למלא אחר ההוראות הכלולות בזאת. אינך רשאי להשתמש באתר ו/או בשירותים או למסור נתונים כלשהם דרכם אם אינך מסכים לאחד מהתנאים להלן.  

לתשומת לבך, האתר והשירותים עשויים להכיל קישורים לאתרים, מוצרים או שירותים אחרים המוצעים על ידי צדדים שלישיים, אשר אינם כפופים למדיניות פרטיות זו. מדיניות פרטיות זו אינה חלה על שיטות העבודה של גורמים שאינם בשליטתה של החברה.

נקודות מרכזיות:  

 • אינך מחויב על פי דין לתת לנו כל מידע אישי. כאשר אתה חולק איתנו במידע אישי, אתה עושה זאת מרצונך החופשי בלבד. אך חלק מהשירותים שלנו עשויים להיות תלויים באספקת מידע אישי מסוים, כמפורט להלן. 
 • אינך רשאי לחלוק במידע אישי של אנשים אחרים שאינך רשאי לחלוק או להשתמש בו. 
 • באופן כללי, אנו משתמשים במידע אישי (1) על מנת לספק את השירותים שלנו למשתמשים וללקוחות שלנו, בהתבסס על הקשר החוזי שלנו איתם; (2) היכן שיש לנו אינטרס לגיטימי לעשות זאת (למשל לשמירה על אבטחת האתר ולגילוי נסיונות הונאה); (3) כאשר קיימת חובה משפטית המוטלת עלינו או בכדי להגן על זכויותינו החוקיות; וכן (4) לצורך אחר עם הסכמתך לכך. 
 • ילדים מתחת לגיל 16 אינם מורשים להשתמש בשירותים או לספק לנו כל מידע אישי ללא הסכמת הורה או אפוטרופוס.  
 • יתכן ולפי החוקים החלים עליך, אתה רשאי לבקש לראות, לתקן, למחוק או להגביל את עיבוד המידע האישי שלך. לתשומת ליבך, במידה ותבקש למחוק או להגביל את עיבוד המידע האישי שלך, יתכן והיכולת שלך להשתמש בשירותים תוגבל או תבוטל. 
 • איננו מוכרים, סוחרים או משכירים את המידע האישי של המשתמשים שלנו לצדדים שלישיים. אנו משתפים צדדים שלישיים במידע אישי רק בקשר עם מתן השירותים למשתמשים שלנו, או בנסיבות מוגבלות אחרות המפורטות במסמך זה.  
 • במידה ויש לך שאלות או בקשות כלשהן בקשר לעיבוד המידע האישי שלך, או שברצונך ליצור איתנו קשר בקשר עם מדיניות פרטיות זו, אנא שלח לנו מייל ל: [  everclean@randi.co.il]. 
 1. בסיס חוקי
  צירפנו את המידע מטה הנוגע לאיזה מידע נאסף, כיצד אנחנו מעבדים ומשתמשים במידע שלך, אך לפני כן אנחנו רוצים להסביר את הבסיס החוקי שלנו לעשות זאת: 

  • כאשר אתה נרשם לכל אחד מהשירותים המקוונים שלנו (במידה ואנו מציעים שירותים כאמור באמצעות האתר שלנו), אנו מעבדים את המידע האישי שלך בכדי לבצע את החוזה שלנו איתך או במידה ואתה יוצר עמנו קשר, אנו נעבד את פרטי הקשר שלך וכל מידע אחר אותו תבחר לשתף איתנו בכדי לבצע את החוזה שלנו איתך. 
  • אם יש לנו אינטרס לגיטימי לעיבוד המידע, כמו איסוף מזהים מקוונים בעת כניסתך לאתר שלנו; או  
  • אנו גם נעבד את המידע האישי שלך היכן שנתת לנו את הסכמתך לעשות כן (לדוג’, בכדי לשלוח לך חומרים שיווקיים). 
 2. אילו נתונים נאספים על ידי החברה ולאילו מטרות?
  רנדי אוספת מידע אישי ושאינו אישי.
  מידע אישי, פירושו מידע המזהה או שעשוי לזהות אדם מסוים, לרבות שם פרטי ושם משפחה, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, תמונות, פרטי חיוב, מזהים מקוונים ייחודיים וכו’.
  מידע אישי אין פירושו מידע על חברה או ארגון (כמו פרטי קשר) אך הוא כן כולל מידע אודות העובדים והלקוחות של אותה ישות תאגידית.  
  נתונים שאינם אישיים, פירושם נתונים מצטברים שאינם ניתנים לזיהוי, כגון נתונים טכניים הנשלחים על ידי מכשירו של המשתמש, ושימוש מצטבר באתר על ידי הקהל הרחב. נתונים אלו אינם משמשים לזיהוי משתמשים בודדים. 

  נתונים שאינם אישיים המעובדים על ידי רנדי
  אנו אוספים נתונים שאינם אישיים הנוגעים לשימוש באתר ובשירותים, כגון היקף, תדירות, השהיות, דפים שביקרו בהם ושנצפו, אינטראקציות עם תכנים וחומרים המוצגים דרך האתר שלנו, ומידע טכני אחר הנוגע למכשיר המשמש לכניסה לאתר ו/או לשירותים. נתונים אלו אינם משמשים לזיהוי משתמש מסוים.
  נתונים שאינם אישיים משמשים בעיקר לניתוח רצף הקלקות על מנת לתחזק ולפתח את האתר והשירותים שלנו, לרבות בין היתר, על מנת למדוד ולהבין את רמת המעורבות באתר ובשירותים, לצורך ניתוח עסקי כללי להבטחת התפקוד הטכני של הרשת שלנו, כדי לסייע במניעת שימוש במרמה באתר ובשירותים ולפיתוח תכונות ושירותים חדשים. 

 3. מידע אישי המעובד על ידי רנדי 

  • השתתפות בפעילויות המוצעות שלנו. אנו עשויים לאסוף את פרטי הקשר שלך, כגון שם מלא, כתובת דוא”ל, מספר טלפון ומידע נוסף שאתה עשוי לספק לנו (כולל המשוב שלך) כשאתה נרשם לקבלת מיילים מאתנו, נכנס לתחרויות או הגרלות, מגיב לסקרים, מדרג או כותב משוב על מוצרים, מתחבר אלינו דרך מדיות חברתיות, שולח תוכן שנוצר על ידי המשתמש או משתתף בפורומים המקוונים, במבצעים ובפלטפורמות המדיה החברתית שלנו. בנוסף, במידה ותבחר לקשר את החשבון שלך במדיה חברתית עם החשבון שלך באתר, אנו עשויים לקבל מידע אישי מסוים מחשבונך במדיה החברתית, שעשוי להיות כלול במידע האישי שהוא חלק מהפרופיל שלך. 
  • ביקורת על מוצרים. אנו עשויים גם לאסוף את המידע הבא בקשר עם ביקורת על מוצרים שאתה עשוי לתת לנו: גישות ודעות על והשימוש במוצרים שלנו, חתך דמוגרפי, תחומי עניין, מידע על משק בית או אורח חיים, תיאור משרה, שביעות רצון מהאתר שלנו ומהניוזלטר, התנהגויות או היסטורית הרכישה שלך ופעילות הגלישה, ההורדה וכל פעילות אינטרנטית אחרת שלך.
  • אתר. כאשר אתה מתחבר לאתר שלנו, אנו עשויים לאסוף מידע כמו זמן גלישה, מספר חשיפות לדף, פרסומות שראית או לחצת עליהם, וכתובות IP. החברה גם אוספת מידע מסוים אודות השימוש שלך באתר, כגון התדירות ומשך השימוש שלך. 
  • צור קשר. אם אתה בוחר להשתמש באפשרות הצור קשר באתר שלנו, תתבקש לציין מידע אישי מסוים, כמו פרטי הקשר שלך, כדי שנוכל לחזור אליך. 
  • איננו אוספים או מעבדים ביודעין כל מידע אישי הכלול בקטגוריות מיוחדות (מידע רגיש) (כפי שהמונח מוגדר ב-GDPR). במידה ומתברר לך שמידע כאמור פורסם באתר שלנו או נאסף על ידינו, אנא עדכן אותנו באופן מידי. 
 4. כיצד נאסף מידע אישי
  מידע מסוים נאסף על ידי שימוש בעוגיות ובטכנולוגיות מעקב דומות אחרות, בעוד נתונים אחרים ניתנים על ידך באופן רצוני ואקטיבי, למשל כאשר אתה נרשם לשרות מסוים באמצעות האתר.
 5. מה תעשה החברה עם המידע האישי שלי?  
  1. מידע אישי. השימוש במידע אישי מוגבל למטרות הבאות בלבד: 
   1.  לספק לך את השירותים. למשל, בכדי לספק לך את המידע שביקשת, או לעבור על משובים שנתת לנו. 
   2. בכדי למנוע פעילויות שעשויות להיות אסורות או בלתי חוקיות, הונאה, מעילה, הפרות, גניבות זהות וכל שימוש אחר לרעה באתר או בשירותים. 
   3. בכדי למנוע פעילויות שעשויות להיות אסורות או בלתי חוקיות, הונאה, מעילה, הפרות, גניבות זהות וכל שימוש אחר לרעה באתר או בשירותים. 
   4. בכדי לשפר את השירותים ולפתח פיצ’רים, מוצרים ושירותים חדשים.  
   5. בכדי לשפר את חווית הגלישה שלך באתר ולהתאים את השירותים שלנו לתחומי העניין שלך, לרבות בדרך של פרסום ממוקד.
   6. לצורך האינטרסים הלגיטימיים שלנו, במידה וזכויותיהם וחירויותיהם של כל אישיות טבעית אינם גוברים עליהםהכל כפי שמתיר הדין החל. 
   7. בכדי לעדכן בדבר כל שינוי מהותי במדיניות פרטיות זו או בתנאים.  
 6. האם החברה משתמשת בעוגיות? 
  כן, אנו משתמשים בעוגיות ובטכנולוגיות דומות. האופן שבו אנו, וצדדים שלישיים המשתמשים בעוגיות בקשר עם האתר, משתמשים בעוגיות ואוספים מידע, מוסבר במדיניות העוגיות שלנו
 7. האם החברה תשתף את המידע האישי עם אחרים?
  איננו מוכרים מידע אישי לצדדים שלישיים שאינם שותפים, לצרכים השיווקיים והעסקיים שלהן.  

  נתונים שאינם אישיים 
  אנו רשאים לשתף צדדים שלישיים בנתונים שאינם אישיים, נתונים מצטברים וסטטיסטיים ונתונים אחרים שעברו אנונימיזציה ללא הגבלה לפי שיקול דעתנו.
  מידע אישי
  אנו רשאים לשתף מידע אישי רק בנסיבות המוגבלות הבאות:

  • עם שותפים וספקי שירותים מהימנים המסייעים לנו בהפעלת האתר ו/או השירותים, ניהול עסקינו, שירותי מניעת הונאה, שיווק, תחזוקת חשבונות ושירותי טכנולוגיה. 
  • עם השותפים והחברות הקשורות שלנו, כגון: חברת Clorox כמעניקת הרשיון שלנו, חברות בת, חברות אחיות וחברות אם. 
  • עם צדדים שלישיים באם הדבר נדרש בכדי למלא אחר הדין החל, דרישה חוקית או רגולטורית, בכדי להביא לצדק, להגן על האינטרסים החיוניים שלנו או האינטרסים החיוניים של אחרים, להגן על אבטחתם או שלמותם של מאגרי המידע שלנו או השירותים, לנקוט באמצעי זהירות מפני הטלת חבות משפטית, לאכוף את ההסכמים והמדיניות שלנו או במקרה של מכירה, מיזוג, רה-ארגון, פירוק או אירוע אחר של החברה. 
  • עם צדדים שלישיים אחרים בהינתן הסכמתך לכך. עם זאת, אם אנו חולקים במידע שלך על סמך הסכמתך, בעקבות שיתוף כזה, המידע ששיתפת יהיה כפוף למדיניות הפרטיות של צד שלישי זה, העשויה להיות שונה מהנהלים שלנו המפורטים כאן.
   בנוסף, שים לב כי כאשר אתה משתף תוכן בפעילויות הציבוריות דרך האתר, תוכן כזה והאינטראקציה שלך איתו יפורסמו באופן ציבורי באתר.
 8. שמירה ואבטחת נתונים
  אנו שומרים את הנתונים שאנו אוספים אך ורק כל עוד הדבר נדרש בכדי לממש את המטרות שלשמן הם נאספו מלכתחילה כמפורט לעיל, או לתקופה ארוכה יותר במקרה בו אנו נדרשים לעשות זאת על מנת לעמוד בדרישות החוק, ולצורכי מס וניהול חשבונות. בנוסף, אנו נשמור על נתונים שאנו מאמינים שהם דרושים לנו בכדי להגן על זכויותינו או האינטרסים שלנו בהתאם לדין החל. 
  אנו רשאים לשמור על נתונים שאינם אישיים ונתונים סטטיסטיים שעברו אנונימיזציה ללא הגבלת זמן. 

  אנו נוקטים באמצעי אבטחה בכדי להגן על המידע האישי שלך מפני גישה, שימוש וחשיפה בלתי מורשים או אבדן והרס בשוגג. שימו לב שאף פעם לא ניתן להבטיח 100% אבטחה, ולכן איננו אחראים לפעולות בלתי מורשות שהן מעבר לשליטתנו. במקרה של אירוע נתונים הקשור במידע האישי שלך, אנו נעשה מאמצים סבירים לתת לך הודעה על כך (במקרה שאנו נדרשים לכך על פי הדין החל).
 9. האם החברה תעביר מידע אישי מחוץ למדינה? 
  מאגרי המידע שלנו נמצאים כרגע בישראל. חלק מפעילויות העיבוד שלנו נעשות בישראל. הנציבות האירופית החליטה שמדינת ישראל מבטיחה רמה נאותה של פרטיות והגנה על נתונים, ולכן, בהתאם ל- GDPR, העברת מידע אישי מהאיחוד האירופי לישראל הינה חוקית ואינה דורשת שום אישור ספציפי.
  כל העברה אחרת של מידע אישי שמקורו באיחוד האירופי למדינה שלישית (פרט לישראל) תיעשה על פי הדין החל, לרבות על ידי מתן אבטחה נאותה, או תוך יישום אמצעי אבטחה מתאימים אחרים בכדי להבטיח הגנה על זכויות המשתמשים שלנו. 
 10. אנשים מתחת לגיל 16 
  אם הנך משתמש, עליך להיות מודע לכך שאסור לך להעלות לאתר או לשירותים כל מידע הנוגע לאנשים מתחת לגיל 16, מבלי אישור מתאים של הורה או אפוטרופוס.
 11. איך אני יכול לשלוט במידע האישי שלי? 

  1. סקירה ושינוי המידע האישי שלי. תוכלו לשלוח לנו בקשה לסקירת המידע האישי שלכם ל: [  everclean@randi.co.il]. אם כל מידע אישי אינו נכון או לא מעודכן, אתה רשאי לעדכן ולתקן נתונים כאלה על ידי שליחת הודעה מתאימה אלינו או תיקון הנתונים ישירות באתר, במידת האפשר.
  2. הזכות למחיקה והגבלה. אתה גם רשאי לבקש את מחיקתו או הגבלתו של המידע האישי שלך, ואנו נמלא אחר בקשות כאמור במידה הנדרשת מאיתנו על פי דין.  
  3. ניידות המידע האישי. במידה והדבר רלוונטי לך ולשירותים, אתה גם רשאי לבקש את ניידותו של המידע האישי שלך, ואנו נמלא אחר בקשות כאמור במידה הנדרשת מאיתנו על פי דין. 
  4. אתה גם רשאי להגיש תלונה אצל הרשות המפקחת המתאימה בנוגע לכל חשש שעשוי להיות לך בקשר עם הפרטיות והמידע האישי שלך.  
 12. שינויים ועדכונים
  אנו עשויים לעדכן מדיניות פרטיות זו מפעם לפעם. כל שינוי במדיניות פרטיות זו יפורסם בפלטפורמה, ויכנס לתוקף החל מהיום בו הוא פורסם בפלטפורמה. אנו ממליצים לך לעיין מדי פעם במדיניות פרטיות זו כדי להישאר מעודכן אודות הפרקטיקות שלנו הקשורות לאיסוף ולעיבוד נתונים אישיים.
 13. הדינים החלים
  ההוראות הכלולות במדיניות פרטיות זו הנוגעות לעניינים המוסדרים תחת ה-GDPR יחולו רק על עיבוד מידע אישי הכפוף ל-GDPR בהתאם להוראות התחולה הכלולות בו. במידה וה-GDPR אינו חל על עיבוד המידע האישי שלך, ייתכן וחלק מההוראות לעיל אינן חלות עליך. אחרת, מדיניות זו תהיה כפופה לדיניה של מדינת ישראל.
 14. צרו קשר
  אם יש לך שאלות או חששות בנושאי פרטיות, או אם ברצונך שנספק לך מידע אחר הקשור לפרקטיקות הפרטיות שלנו, אנא צור איתנו קשר בכתובת:
  Randi Ltd 
  everclean @randi.co.il
    חברת רנדי בע”מ היצירה 24 רמת גן 5252164