שאלות נפוצות

Ever Clean
באיזה ניחוח אנו משתמשים באברקלין?

במוצרי חול חתולים אברקלין אנו משתמשים במגוון ניחוחות עדינים שתוכלו לנסות אותם.  

כל הניחוחות נבחרו לאחר שגילינו שגם החתולים וגם בעליהם אוהבים אותם, ובנוסף הם בטוחים לחלוטין ולא מזיקים לחתולים. עם זאת, אם אתם או החתול שלכם מעט יותר רגישים, אולי תעדיפו לנסות את אחד המוצרים שלנו המכילים חול חתולים ללא תוספת ריח.

כמה חול אברקלין צריך לשים בארגז החול?

יש למלא את הארגז בשכבה אחידה של חול אברקלין בעומק של כ-7 ס”מ. לארגז ממוצע תספיק כמות של כ-5 ליטר חול חתולים. לאחר שהחתול השתמש בחול שבארגז, הוציאו את גושי ההפרשות שלו וזרקו אותם לפח האשפה הביתי. אל תשליכו אותם לאסלה. שאר החול שבארגז נשאר טרי ונקי, כך שאתם רק צריכים להוסיף כמות מתאימה של חול אברקלין במקום הגושים שהוצאתם. 

החתול שלי רגיש לניחוחות מבושמים. האם יש לכם חול חתולים ללא תוספת ריח?

אנחנו יודעים שחלק מהחתולים (ובעליהם) רגישים יותר מאחרים לניחוחות מבושמים.  

אם אתם מעדיפים חול חתולים ללא תוספת ריח, בחרו באברקלין מתגבש במיוחד ללא ריח, אברקלין לכיסוי מלא או ב-אברקלין Multi-Crystals.

 

 

איפה אפשר לקנות את מוצרי אברקלין?

ניתן למצוא רשימה של מקומות שבהם תוכלו לרכוש את מוצרי אברקלין כאן.

ממה מיוצר חול חתולים אברקלין?

מוצרי אברקלין מיוצרים מחימר בנטוניט טבעי שהוא הסוד ליכולת ההתגבשות המעולה שלהם.  

החול מכיל גם קליפות אגוז קוקוס טבעיות בהן אנו משתמשים עבור טכנולוגיית הפחמן הפעיל שלנו שלוכד ונועל ריחות במקום להסוות אותם. חלק מהמוצרים עשויים להכיל גם מרכיבים נוספים כגון ניחוחות וגבישים.  

למה יש לך כל כך הרבה סוגים שונים של חול חתולים?

אנחנו יודעים שכל חתול הוא מיוחד ולכן אנו מציעים מגוון סוגים של חול חתולים שיתאימו לחתולים עם צרכים שונים. לבחירתכם 9 סוגים – בחרו את חול החתולים המתגבש הטוב ביותר עבור חתולכם!  

איפה אברקלין מיוצר?

כל מוצרי חול חתולים אברקלין מיוצרים בהולנד, במפעל שאינו מגביר את כמות ה-CO2 באטמוספירה וממרכיבים באיכות הטובה ביותר. 

מה ההבדל בין חול מתגבש לבין חול לא מתגבש?

חול חתולים מתגבש סופג את ההפרשות שבארגז החול ומגבש אותן לגושים חזקים ומוצקים. חול חתולים מתגבש מנטרל ביסודיות ריחות לא נעימים והופך את איסוף ההפרשות לקל יותר מכיוון שניתן פשוט להוציא את הגושים ולזרוק אותם לאשפה. לאחר מכן עליכם פשוט להוסיף לארגז חול חדש במקום הכמות שהוצאתם. 

חולות לא מתגבשים פועלים כמו נייר טואלט וסופגים את כל הנוזלים שהם יכולים, חלק מהנוזלים יגיעו בהכרח לתחתית הארגז. תצטרכו להשליך לאשפה גם את כל החול שבארגז ולהחליף אותו מחדש בכל שבוע. ייתכן שתחשבו שחול כזה הוא חסכוני, אבל האמת היא שבטווח הארוך חולות לא מתגבשים יכולים להיות הרבה יותר יקרים.  

ב-אברקלין אנו משתמשים בחימר מתגבש באיכות הטובה ביותר כדי לייצר חול חתולים מתגבש שמעניק תוצאות נהדרות. 

מה ההבדלים בין מוצרי עץ או ג’ל סיליקה לבין חולות מבוססי חימר?

חול חתולים מבוסס עץ הוא זול יותר ומהווה חלופה נחותה לחימר לא מתגבש. לעומת זאת, חולות מסוג ג’ל סיליקה הן חלופה כימית לחול לא מתגבש ומציעות רמת ספיגה גבוהה.  

רק אברקלין מציעה חול חתולים מתגבש המבוסס על חימר בנטוניט טבעי. לפי הבדיקות שלנו, הביצועים של חימר בנטוניט טובים בהרבה באופן עקבי מחלופות אחרות. למעשה, תוצאות הבדיקות מראות שחול אברקלין יכול להחזיק מעמד למשך עד חודשיים, כלומר פחות החלפות חול ויותר חיסכון כספי. 

החול אינו מתגבש או אינו מנטרל ריחות. מה הבעיה? 

אנא ודאו שאתם לא מערבבים חול אברקלין עם חול של מותגים אחרים, שילוב כזה גורם לירידה בעוצמת פעולת ההתגבשות וניטרול הריחות.  

כדי לנצל את המוצר במלוא היעילות, תצטרכו גם לוודא שעומק החול שבארגז הוא 7 ס”מ ושאתם מחליפים את כל החול שבארגז בהתאם לתדירות המצוינת על האריזה. אם בכל זאת אתם סבורים שחול אברקלין אינו מתפקד בהתאם לציפייה שלכם, אנא צרו איתנו קשר ואנו נסייע לכם לבדוק ולפתור את הבעיה. 

התנהגות
איזה חול הכי מתאים לגורי חתולים?

חתלתולים שובבים יכולים לעשות בלגן כשהם לומדים להשתמש בארגז החול – זו התנהגות רגילה לחלוטין של גורי חתולים.  

כתוצאה מכך ייתכן שהחימר יידבק לכפות הרגליים הקטנות שלהם והם יפזרו אותו ברחבי הבית. כדי לטפל בבעיה יצרנו את אברקלין ללא פיזור המכיל חלקיקים גדולים יותר ונוסחה ש-99.9% ממנה אינה מכילה אבק. זה אמור לעזור לכם גם לאלף אותם להשתמש בארגז וגם לשמור על הבית שלכם קצת יותר נקי.

למה החתול שלי משתין מחוץ לארגז החול?

קיימות סיבות רבות לכך שהחתול שלכם משתין מחוץ לארגז.  

תצטרכו לאלף גורי חתולים עד שיתרגלו להשתין בארגז החול. חתולים מבוגרים עלולים לסבול מבעיות של בריחת שתן ובמקרה כזה אנו ממליצים להציב בביתכם כמה ארגזי חול כך שיוכלו להגיע אליהם מהר כשהם צריכים. אם אתם לא בטוחים מדוע החתול שלכם משתין מחוץ לארגז החול אנא קחו אותו לווטרינר – התופעה יכולה להיות סימן למספר בעיות בריאותיות שכיחות.  

האם החתולים שלי ירגישו בהבדל אם אחליף חול?

באופן כללי, חתולים לא אוהבים במיוחד שינויים.  

לכן, אם אתה עוברים ל-אברקלין ממותג אחר של חול (או אפילו סתם מנסים ניחוח חדש), אנו ממליצים לבצע את השינוי בהדרגה. בתור התחלה, ערבבו את החול הקיים עם החול החדש ולאחר מכן בכל מילוי מחדש הגדילו את הכמות של חול אברקלין עד להחלפה מלאה. זה יעזור לחתול שלכם להרגיש שמח ונינוח יותר עם החול החדש. לאחר מספר החלפות, תוכלו לעבור בבטחה להשתמש בחול אברקלין נקי. 

טיפול
למה החול של אברקלין טוב יותר מחול חתולים של יצרנים אחרים?

כל מוצרי החול שלנו בטוחים לשימוש עבור החתול שלכם. 

כל מוצרי חול חתולים אברקלין שלנו מיוצרים בהולנד ומכילים חימר בנטוניט – חומר טבעי שאנו מאמינים שהוא הסוג הטוב ביותר והסופג ביותר של חימר מתגבש הזמין לשימוש. אנחנו משתמשים בטכנולוגיית הפחמן הפעיל הייחודית שלנו כדי לנעול ולהפחית את הריחות במקום רק להסוות אותם. אנחנו יודעים שכפות הרגליים של חתולים הן רגישות מאוד, ולכן מוצרי אברקלין מיוצרים עם חלקיקים עדינים שהם רכים יותר למגע.  

יש לי יותר מחתול אחד. איזה חול מתגבש הכי יתאים לי אם יש לי הרבה חתולים?

אנו יודעים שבבתים עם יותר מחתול אחד ייתכן שתצטרכו קצת יותר שליטה על ריחות לא נעימים. לכן בחול אברקלין לבתים מרובי חתולים הוספנו יותר חומרים מנטרלי ריחות אברקלין לבתים מרובי חתולים.

האם פחמן בטוח לחתולים?

מוצרי חול חתולים שלנו מיוצרים בטכנולוגיית הפחמן הפעיל שפיתחנו הלוכדת ונועלת ריחות ולא רק מסווה אותם. הפחמן שלנו מופק באופן טבעי מקליפות קוקוס ובטוח לשימוש עבור חתולים. 

האם החול שלכם הוא מוצר מתכלה?

חול חתולים אברקלין מכיל חימר טבעי שאינו מתפרק אלא חוזר למצבו הטבעי. כתוצאה מכך החול של אברקלין אינו חול חתולים מתכלה. אנא השליכו את החול המשומש לאשפה הביתית. 

האם ניתן להשליך את החול שלכם לאסלה?

לעולם אל תשליכו את מוצרי אברקלין לאסלה – זהו לא חול חתולים שניתן להשליך לאסלה. מוצרי אברקלין מכילים חול חתולים מתגבש ולכן הוא יכול לגרום לסתימה במערכת הניקוז, או אפילו לגרום נזק למכלי ספיגה. סילוק נאות של חול חתולים לאשפה הביתית מונע גם את התפשטות טוקסופלזמוזיס לסביבה הימית. 

איך עלי להיפטר מחול חתולים אברקלין משומש?

לאחר שהחתול השתמש בחול שבארגז, הוציאו את גושי ההפרשות ההדוקים שבארגז וזרקו אותם לפח האשפה הביתי. אל תשליכו אותם לאסלה. שאר החול שבארגז נשאר טרי ונקי, כך שאתם רק צריכים להוסיף כמות מתאימה של חול אברקלין במקום הגושים שהוצאתם. רוקנו את הארגז ומלאו אותו מחדש לעיתים קרובות ככל שתצטרכו.  

האם ניתן להשתמש בחול חתולים אברקלין גם עבור חיות מחמד אחרות כגון אוגרים, ארנבות או חמוסים?

ב-אברקלין אנו מתמקדים רק בחתולים. לכן, אנו יכולים לערוב לחול חתולים שלנו רק עבור חתולים – אל תנסו להשתמש בו עבור חיות מחמד אחרות. 

האם חול חתולים אברקלין מסוכן לבליעה עבור חיות מחמד?

אנו לא מכירים כל דיווח שלפיו בליעת כמויות קטנות של אברקלין גרמה לנזק כלשהו לחיות מחמד כולל לגורי חתולים. עם זאת, אם החתול שלכם בלע כמות גדולה ממנו זה עלול להיות מסוכן ובמקרה כזה אנא קחו אותו לווטרינר. 

האם ניתן לערבב חול חתולים אברקלין עם סוגים אחרים של חול חתולים?

חול אברקלין מהונדס בקפידה להשגת תוצאות מעולות ולכן אנו ממליצים תמיד להשתמש בחול החתולים שלנו כפי שהוא ישירות מהקופסה.  

התוצאות לא יהיו טובות במיוחד אם תערבבו חול אברקלין עם סוגים אחרים של חול חתולים. למעשה, ייתכן שהחול כלל לא יתגבש כמו שצריך.  

היוצא מן הכלל היחיד הוא אם אתם מחליפים בין חול של מותג אחר לחול שלנו ובמקרה כזה ייתכן שתרצו לערבב חלק מהחול החדש עם החול הישן כדי לעזור לחתול שלכם להתרגל בהדרגה לשינוי. לאחר מספר החלפות תוכלו לעבור בבטחה לחול אברקלין נקי.  

האם בטוח להשתמש בחול חתולים במהלך הריון?

נשים בהריון יכולות לטפל בצורה בטוחה לחלוטין בחול חתולים שלא נעשה בו שימוש.  

עם זאת, במהלך הריון אסור להן להחליף או לבוא במגע עם חול חתולים משומש מכיוון שצואת חתולים עלולה להעביר מחלות שונות, לרבות טוקסופלזמוזיס. אמנם טוקסופלזמוזיס היא מחלה נדירה מאוד אך היא עלולה להיות מועברת או להזיק לעובר. לקבלת מידע נוסף, התייעצו עם המיילדת או עם הרופא שלכם.